Obě družstva minipřípravky druhá

11.09.2020 07:38

Na vítkovickém stadiónu proběhlo předposlední kolo Atletické ligy družstev minipřípravek. Za pěkného počasí se konal čtyřboj a naši nejmenší atleti běželi 50 m, házeli míčkem, skákali do dálky a na závěr běželi 500 m. Jak holky, tak kluci skončili celkově na 2.místě za domácími Vítkovicemi. Děvčata si ale i před závěrečným kolem udržela průběžné vedení a pokud se sejdou v plném počtu, již by jim vítězství nemělo utéct. Kluci si pro změnu upevnili druhou příčku. V jednotlivcích se stala celkovou vítězkou Kristýna Uhrová, která vyhrála dálku a 500 m, na 50 m byla třetí. Sabina Jurošová byla druhá na 500 m a druhá v dálce. Johana Nováková skončila třetí v míčku. Kluci skončili v celkovém pořadí těsně pod stupni vítězů - čtvrtý Vašek Šodek a pátý Šimon Frydryšek. Vašek vyhrál běh na 500 m a byl druhý v dálce. Všem blahopřejeme a připomínáme, že poslední kolo proběhne v úterý 22.září na našem stadiónu! Výsledky jsou přiloženy ALMP - KP minipřípravek 2020 výsledky.xls (210432)