Nejlepší atleti oddílu za rok 2014

04.01.2015 21:37

Na Výroční členské schůzi byli vyhlášeni nejlepší atleti oddílu za rok 2014. Nejlepším atletem uplynulého roku se stala PETRA PAVLÁSKOVÁ. Žákovská mistryně ČR v běhu na 800 m ve vynikajícím čase 2:15.73 minuty, kterým je v čele českých tabulek za loňský rok. Dále získala stříbro na M ČR v přespolním běhu a stříbro na Evropských hrách mládeže v běhu na 1500 m. Na druhé místo byla zařazena VERONIKA SIEBELTOVÁ. Juniorská mistryně ČR v běhu na 10000 m, stříbrná na mistrovství ČR v hale v chůzi na 3000 m. Třetí místo obsadila NATÁLIE ZÁVORKOVÁ, juniorská mistryně ČR v chůzi na 10000 m a bronzová v běhu na 10000 m. Další pořadí: 4. místo  IVETA RAŠKOVÁ - stříbrná dorostenka na mistrovství ČR v běhu na 1500 m překážek. 5. místo JAN TESARČÍK - stříbrný dorostenec na mistrovství ČR v běhu na 2000 m překážek a stříbrný na 3000 m v hale. 6.místo KATEŘINA SIEBELTOVÁ - stříbrná juniorka v běhu na 10000 m a bronzová v hale na 3000 m chůze. 7.místo MONIKA ČAGANOVÁ - bronzová dorostenka v hale na 3000 m chůze. 8.místo ELIŠKA KOPCOVÁ - šestá žákyně na mistrovství ČR v přespolním běhu, stříbrná na Evropských atletických hrách mládeže v běhu na 800 m. Ceny nejlepším předávala nejlepší spinterka historie Slezanu Renáta Kubalová-Černochová, česká reprezentantka, mnohonásobná medailistka mistrovství ČR, účastnice mistrovství Evropy i mistrovství světa.