Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Novější 1 3 12 24 35

V neděli běháme v Paskově

V neděli 21.dubna proběhne 6.ročník Paskovské devítky. V nedělním dopoledni jsou v zámeckém parku připraveny tratě 300 m pro nejmenší děti a 800 m pro ostatní. Start benjamínků je v 9.15 hodin.

Více

Publikováno 14. 4. 2024 7:06

Přípravky v Krnově na jedničku

V Krnově se konalo další kolo soutěže družstev přípravek. Za příjemného počasí byly na programu pro každou kategorii čtyři druhy štafet a naši nejmladší atleti dokázali vybojovat pět vítězství, pět druhých míst a čtyři místa třetí!

Více

Publikováno 12. 4. 2024 6:26

Soustředění v Nových Hradech

Nové Hrady

Skupina jedenácti chodců a běžců vyrazila za přípravou do krásného prostředí Novohradských hor. Počasí je perfektní a skvělé zázemí atleti našli tradičně v hotelu Rezidence v Nových Hradech. Takže nic nebrání náročné přípravě před blížící se sezónou.

Více

Publikováno 10. 4. 2024 8:17

Chodci opět na jedničku

V Poděbradech se konal svátek chůze - zlatý mítink světové chodecké tour. V rámci závodu proběhla rovněž mezistátní utkání, kde v juniorské kategorii reprezentoval Českou republiku Vojta Novák. Vedl si výborně, na trati 10 km si vylepšil výrazně osobní maximum na 46:26 min. a vybojoval 11.místo.

Více

Publikováno 7. 4. 2024 17:58

Běh Hrádkem

Po několika letech se vrátil závod v Hrádku do běžeckých cen. A návrat to byl vydařený. Na startu se sešlo 454 běžců, z toho 340 v závodech mládeže. V této obrovské konkurenci naši vybojovali osm vítězství, osm druhých a sedm třetích míst.

Více

Publikováno 7. 4. 2024 17:42

Přípravka závodila

Za pěkného počasí proběhl na našem stadiónu 1.závod celoroční soutěže Sprinter-Skokan-Silák-Slezanu, na kterém se sešlo 89 dětí z přípravky a minipřípravky. Čekal na ně běh na 50 m a skok do dálky. V přípravce si nejlépe ve sprintu vedli Johanka Kotásková 8.03 s a Matouš Valkovič 8.58 s.

Více

Publikováno 5. 4. 2024 8:15

Soustředění Horní Bečva

Velikonoční prázdniny tráví čtyřicítka našich atletů v krásném prostředí Beskyd na Horní Bečvě. Počasí je parádní a tak se mohou naši atleti v klidu připravovat na atletickou sezónu.

Více

Publikováno 30. 3. 2024 7:09

Vrhači zahájili sezónu

Prvním závodem jsme zahájili další ročník Vrhačské ceny. Jarní vrhání mělo na programu disk a kouli pro starší kategorie a mladší žactvo mělo míček. Sešlo se 42 závodníků.  V ženách ovládla Eliška Skotnicová kouli 11.10 m i disk 32.65 m. V dorostenkách byla v kouli nejlepší Kája Brázdilová 10.

Více

Publikováno 22. 3. 2024 22:24

Vydařená Trojka na dráze

Zahájení dráhové sezóny se perfektně vydařilo. Slunečné počasí přivítalo na našem stadiónu 176 dětí, které si vyzkoušely trať 200 m (ti nejmenší) a 600 m (ostatní). Z našich vítězství slavili Hanka Kašajíková, Lucka Tulinská, Kristýna Uhrová, Vašek Šodek, Adam Mališ, Karolína Vilčková a Jakub Škapa.

Více

Publikováno 20. 3. 2024 21:39

Skvělé výkony v Dudincích

Ve slovenských Dudincích se konal chodecký mítink, který byl zařazen do nejvyšší kategorie světových chodeckých závodů Gold meeting. Na startu se sešlo celkem 211 chodců z dvaceti devíti zemí. V této obrovské a nesmírně kvalitní konkurenci si vedla výborně skupinka našich chodců.