Na Jakubáku pětkrát na stupních vítězů

18.04.2017 20:10

Tak dneska se naši běžci činili nejen v Ostravě na běžeckém poháru, ale také ve Vratimově. Tam se konal další ročník Jakubova lesního běhu Důlňákem a na závodníky čekalo necelých 8 km. Mezi ženami nestačily našeho holky na Anetu Chlebíkovou z Jablunkova, která vyhrála za 28:51 min. Druhá doběhla Iveta Rašková v čase 29:32 minuty a třetí Veronika Siebeltová za 30:01 min. Vítězství našim uteklo i v kategorii žen nad 40 let. Tam vybojovala druhé místo Monika Tkáčová a třetí Klára Maštalířová. Co se nepovedlo ženám, zvládl mezi muži Jan Tesarčík. Pro vítězství si doběhl v čase 26:07 minuty a k dobru na druhého Jana Fouska z Ostravy měl více než půl mínuty. Třetí Tomáš Blabla z Bystrého byl o další minutu zpět. Všem našim blahopřejeme.