Minipřípravka bojovala v Kopřivnici

30.05.2019 20:31

O další body do Krajského přeboru družstev minipřípravek bojovali naši nejmenší na stadiónku v Kopřivnici. A nevedli si vůbec špatně, když vybojovali 5 medailí. V družstvech skončila děvčata na druhém místě a na to se posunula i v průběžném pořadí. Kluci tentokrát skončili třetí, ale udrželi se prozatím na druhém místě. V jednotlivých disciplínách zvítězil Ondra Mynarz v hodu raketkou 28.80 m a přidal stříbro na 600 m v čase 2:06.58 min. Mezi děvčaty byla na této trati nejrychlejší Johanka Münsterová za 2:15.76 min. Další dvě stříbra vybojovaly štafety 4x200 m, jak chlapců tak děvčat. Chlapci běželi ve složení Bakota, Brázda, Frydryšek, Mynarz a děvčata ve složení Fridrichová, Smyčková, Münsterová, Kožuchová. Všem blahopřejeme. Výsledky Atletické ligy jsou přiloženy ALMP - KP minipřípravek 2019 výsledky.xls (209920)