Krajský přebor mladšího žactva

01.09.2021 06:45

V Opavě se konal Krajský přebor mladšího žactva družstev v trojbojích. Připraveny byly tři druhy běžecký trojboj - 60 m, 800 m, dálka, vrhačský trojboj 60 m, koule, oštěp a skokanský trojboj 150 m, 60 m překážek, výška. Za krajně nepříznivého počasí, chladu a deště, startovala i skupinka našich. Na stupně vítězů se v jednotlivých trojbojích sice neprosadili, ovšem v družstvech kluci vybojovali skvělé druhé místo! Děvčata skončila na 6.místě. Výsledky jednotlivců - vrhačský trojboj 5. Tomáš Škapa, 6. Mirek Myška, 9. Ondra Holubčík. Mezi děvčaty 10. Markéta Skaličková, 15. Eliška Faranová. V běžeckém trojboji byl z našich nejlepší 10. Michal Olejníček, 11. Kryštof Holub, 15. Radim Gorgoš, 27. Jan Novotný. Mezi děvčaty byla 27. Kika Brázdová. Ve skokanském trojboji jsme měli pouze děvčata a na 7.místě skončila Šárka Deutscherová a na 9.místě Marie Tkáčová. Všichni, kteří v těžkých podmínkách závod absolvovali, zaslouží velké poděkování a uznání. Klukům velká gratulace !