Kluci vítězně, děvčata druhá

10.05.2017 06:23

Na třineckém stadiónu proběhlo odložené kolo Atletické ligy minipříravek družstev. Na programu byl trojboj a naši nejmenší závodníci si vedli výborně. Tentokrát byli úspěšnější kluci, kteří dokázali s náskokem zvítězit a zvyšují svůj náskok v čele soutěže. Bodově se prosadili 6.Filip Popelář, 8.Tomáš Škapa, 11.Vojta Krčil, 12.Tomáš Hraško, 14.Šimon Václavík, 20.Tobiáš Garčic, 23.Ondra Holubčík a 24.Kryštof Holub. Děvčata tentokrát podlehla Kopřivnici a právě za ní jsou na druhém místě i v celkovém pořadí. Za tým holek bodovaly 3.Viktorie Bartoňová, 11.Ellen Burkovičová, 12.Michaela Kubinová, 16.Gabriela Petrová, 17.Eliška Říhová, 25.Kristýna Brázdová a 30.Ema Spilková. Všechno je však ještě otevřené, do konce soutěže zbývají ještě 4 závody. Tak blahopřejeme a držíme palce. Průběžné výsledky jsou přiloženy ALMP 2017 výsledky.xls (128000)