Juniorky desáté v Evropě

01.02.2015 16:04

Našemu družstvu juniorek patří desáté místo v Evropě. Na Poháru mistrů evropských zemí ve španělské Guadalajaře se čtveřice našich děvčat určitě neztratila. V nedělním dopoledni se poměrně citelně ochladilo a na juniorky čekaly tři okruhy na velice náročné, kopcovité trati. Přesně v 10 hodin vyrazilo početné startovní pole téměř sedmdesáti juniorek na rozbahněnou trať. Zpočátku se v čelní, velice početné skupině držela také naše Veronika Siebeltová, ostatní holky běžely vzadní části dlouhého hadu běžkyň. V průběhu druhého kola se začala dopředu propracovávat Natálie Závorková a nakonec doběhla z našich nejlépe a to na 35.místě v čase 16:49 min. Veronika doběhla  čtyřicátá druhá za 16:58 min. Kateřina Siebeltová doběhla padesátá druhá za 17:54 min. a hned za se ztrátou jedné sekundy Iveta Rašková. Děvčatům děkujeme za velice dobrou reprezentaci oddílu i našeho města.