Holky vítězí a kluci druzí

23.09.2020 08:38

Za nádherného počasí se konalo na našem stadiónu finále Atletické ligy družstev minipřípravek. Nejmenší atleti si závody opravdu užívali a kromě skvělých výkonů si odnesli spoustu zážitků, pět nejlepších týmů poháry, tři nejlepší týmy medaile a všichni ocenění sladké odměny. Nejlepší týmy se pochutnaly tradičně na výborných dortech :-) Navíc obě naše družstva si vedla skvěle. Děvčata celou soutěž ovládla a vybojovala zlaté medaile, před Vítkovicemi a Kopřivnicí. Kluci si pověsili na krk stříbrné medaile, když je zdolali Vítkovice. Na posledním kole vybojovali ve svých disicplínách medaile - Kristýna Uhrová zlato na 800 m a dálku, Vašek Šodek vyhrál 800 m a byl stříbrný v dálce, stejný kov přidal Saša Milata na 300m. Bronz potom získala Sabina Jurošová na 800 m, Míša Münsterová v dálce a Simon Frydryšek na 300 m. Všem obrovská gratulace.