Frýdecko-místecký běžecký pohár je u konce !

19.12.2020 19:02

Je dobojováno. Také v letošním, hodně zvláštním roce plném zákazů, příkazů a omezení, se nám přece jen podařilo náš běžecký seriál realizovat. Stálo nás to hodně úsilí a práce navíc, ale zvládli jsme to a věříme, že běžci byli spokojeni. Nakonec bylo již v 39. pokračování Frýdecko-místeckého běžeckého poháru zařazeno 11 závodů, devět nejlepších výsledků se započítávalo. Celkem bodovalo 90 mužů ve čtyřech kategoriích a 54 žen ve třech kategoriích. Mezi muži do 34 let zvítězil Krystian Zahraj, 2. Daniel Raška, 3.Vojtěch Kučírek. Muži 35-44 let 1. Jan Hlavatík, 2.Daniel Kaleta, 3.Martin Novák. Muži 45-54 let 1. Martin Biolek, 2.Vladan Šindelek, 3. René König. Muži nad 55 let 1.Daniel Šindelek, 2.Petr Kučírek, 3.Vlado Martynek. Kategorii žen do 34 let ovládla Veronika Siebeltová, před Katkou Krtkovou a Katkou Klepáčovou. Mezi ženami nad 35 let byla nejlepší Ivana Najdková, 2.Dita Říhová, 3.Markéta Máchová. Ženy nad 45 let vyhrála Hana Laciková, 2.Daniela Škapová, 3.Lída Trávníčková. Vyhlášení a ocenění nejlepších proběhne, jakmile nám to situace umožní. A už se můžete těšit na jubilejní 40.ročník v roce 2021. Čeká na vás řada novinek a překvapení :-) Výsledky přiloženy FM běžecký pohár 2020 výsledky.pdf (718,4 kB)