Frýdecko-místecký běžecký pohár je u konce

11.12.2016 09:48

Předvánoční běh byl posledním závodem jubilejního 35.ročníku Frýdecko-místeckého běžeckého poháru. Zařazeno bylo 18 závodů našeho regionu a celkem bodovalo 253 mužů a 134 žen. Mezi ženami do 34 let se stala jasnou vítězkou Veronika Siebeltová a obhájila tak své loňské prvenství. Druhá skončila Iveta Rašková a třetí Kateřina Krtková. Soutěž žen nad 35 let ovládla Pavlína Masná, před Lídou Trávníčkovou a Monikou Tkáčovou. V kategorii mužů do 34 let zvítězil Jan Tesarčík, před Sergejem Tkačem a loňským vítězem Danielem Raškou. U mužů nad 35 let byl nejlepší David Skoták, před Danielem Delinou a Michaelem Václavíkem. Nad 45 let vyhrál Vladan Šindelek, před Rosťou Trávníčkem a Danielem Šindelkem. Pouze mezi muži nad 55 let se podařilo loňské vítězství obhájit Romanu Slowioczkovi. Za ním skončili Laďa Březina a Libor Mikloš. Devíti mužům a jedné ženě se podařilo startovat na všech závodech a obdrží tak speciální cenu. Slavnostní vyhlášení proběhne v neděli 8.ledna 2017 v 15 hodin ve velkém sále Národního domu v Místku. Konečné výsledky jsou přiloženy FM běžecký pohár 2016 výsledky.xls (64,5 kB)