Dvě naše družstva budou bojovat o postup do finále Mistrovství ČR

09.09.2016 08:45

O tomto víkendu budou hned dvě naše družstva bojovat o postup do finále Mistrovství České republiky. V sobotu se na stadiónu v Třinci představí družstvo juniorek, které prozatím drží třetí postupovou příčku. Mezi dvanácti týmy mají již postup zajištěn Olymp Brno a Sokol Opava a o to třetí místo svedou naše děvčata souboj se Šumperkem a Vítkovicemi. V neděli pak čeká stejný souboj v Šumperku družstvo starších žaček. Zde se představí desítka nejlepších týmů z celé Moravy, které se probojovaly z krajských soutěží. Pouze čtyři nejlepší si zajistí postup do republikového finále. Naše děvčata patří určitě k horkým kandidátkám na postup, tak snad jim vše vyjde podle představ. Držíme palce a přejeme co nejlepší výkony.