Kluci z minipřípravky jasně zvítězili, děvčatům se hodně nedařilo

18.09.2018 22:10

Atletická liga minipřípravek měla na programu předposlední kolo. Konalo se na stadiónu ve Vítkovicích a na programu byl čtyřboj, kde na děti čekalo 50 m, 500 m, skok do dálky a míček. O poznání lépe si vedli kluci, když na druhém místě ve čtyřboji skončil Tomáš Škapa a třetí Josef Šimončík. Mezi děvčaty byla nejlepší Gabča Petrová na sedmém místě. V jednotlivých disciplínách vyhrál Tomáš Škapa dálku 3.53 m a míček 36.45 m. Pavel Kolecký zvítězil na 500 m časem 1:39.55 min. Pepík Šimončík byl druhý v dálce 3.48 m a třetí v míčku 35.30 m. Z děvčat se prosadila pouze Gabča Petrová, když doběhla třetí na 50 m za 8.32 s a také na 500 m za 1:42.55 min. Kluci opět nedali nikomu šanci a naprosto jasně zvítězili a již jsou jasnými vítězi ligy! To děvčata si velice zkomplikovala cestu za medailí. Skončila až na 5.místě a v celkovém pořadí se propadla na třetí příčku a další týmy jim šlapou na paty. Takže na posledním kole Atletické ligy minipřípravek musí děvčata pořádně zabrat! Závěr i s vyhlášením bude v úterý 25.září od 15.30 na našem stadiónu. Takže je třeba dorazit v plném počtu !!