Deset medailí z krajského přeboru

13.06.2020 08:15

Za pěkného počasí proběhl na vítkovickém stadiónu Krajský přebor dospělých a juniorů. Představila se osmička našich atletů a vybojovala deset medailí. O dvě vítězství se postarali junioři. Závod na 800 m ovládl Marek Spilka letošním maximem 2:00.39 min. a mezi děvčaty na 400 m překážek byla nejlepší Eliška Kopcová za 68.02 s. Stříbro přidali běžci Patrik Stankov na 1500 m kvalitním časem 4:08.89 min. a Barča Plašovská na 800 m. Mezi juniorskými sprintery se neztratil Nikolas Prokop. Nejprve vybojoval bronz na 100 m za 11.49 s a na dvojnásobné trati přidal stříbro za kvalitních 23.33 s. V dálce mužů se prosadil Petr Lisník na stříbrnou příčku výkonem 5.99 m. Mezi ženami brala ve stejné disciplíně stříbro Soňa Lisníková 4.68 m a v trojskoku přídala bronz 10.19 m. Pro poslední stříbro si doběhla Katka Krtková na 3000 m překážek 13:22.39 min. Všem gratulujeme.