Běžecká sezóna zahájena

27.05.2020 23:05

Za příjemného, slunečného počasí jsme zahájili letošní běžeckou sezónu. A zahájení bylo opravdu vydařené, když na startu Trojky na dráze se sešlo 286 běžců ! V závodech mládeže se sešlo 184 mladých atletů a v hlavním závodě na 3000 m to bylo 102 běžců ve třech rozbězích. Naši si vedli výborně, když v jednotlivých kategoriích zvítězili Eliška Kopcová a Thomas Hlavačka u dorostu, Barča Bystřičanová a Jakub Škapa ve starším žactvu, Tereza Kubajurová a Vojta Šelong v mladším žactvu. Pavel Kolecký vyhrál v přípravce, Václav Šodek v minipřípravce a mezi benjamínky byla nejrychlejší Karolína Adámková. Závod na 3000 m se stal kořistí Tomáše Lichého z Třince ve výborném čase 8:51.9 minuty a Ivety Raškové z USK Praha 10:31.1 min. Výsledky jsou přiloženy Trojka na dráze 2020 výsledky.pdf (735,9 kB)