Běžecká sezóna ukončena

07.12.2019 17:27

Předvánoční běh byl posledním dílem obou běžeckých cen našeho regionu. 36. ročník tradičního závodu proběhl jako vždy na dvě části. V areálu stadiónu běhala nejprve mládež, která se musela vypořádat s chladem a poměrně silným nárazovým větrem. Ale nakonec je přece jen prosinec, tak co bychom chtěli :-) Mezi 140 mladými běžci si nejlépe vedli Míša Münsterová a Toník Míček mezi benjamínky. Minipřípravku ovládla Lenka trombíková a Tomáš Bakota, přípravku potom Viky Bartoňová a Vojta Kulich. V mladším žactvu zvítězila Katka Mendreková a Jan Klimas, ve starším Anna Cagašová a Vojta Pavelek. V dorostu zvítězila Eliška Kopcová a  Marek Spilka. Závod dospělých se jako vždy odehrál na kilometrovém okruhu ve Starém Městě. Ženy běžely 3 km a závod se stal kořistí našich - zvítězila Veronika Siebeltová 12:14 min. před Katkou Krtkovou 12:28 min. Mezi muži byl na osmikilometrové trati nejlepší Tomáš Blabla z Bystrého za 28.46 min. Kompletní výsledky jsou přiloženy Předvánoční běh 2019 výsledky.xlsx (22012)