Běžci zakončili rok v Hrabové a Karviné

01.01.2016 20:19

Tradičního Silvestrovského běhu v Ostravě Hrabové se zúčastnila skupina našich běžců. Mezi padasátkou žen si z našich vedla nejlépe vedla Veronika Siebeltová, která vybojovala 3.místo mezi ženami do 34 let, když trať dlouhou 9550 m zdolala za 38:46 minuty. Na 6.místě doběhla Iveta Rašková za 39:33 min, 8.Kateřina Siebeltová 40:09 min, 9.Natálie Závorková 40:52 min, 10.Kateřina Krtková 43:11 min. Mezi ženami nad 35 let doběhla na 11.místě Klára Maštalířová v čase 48:46. V kategorii mužů se postavila na start stovka běžců a Daniel Raška doběhl na 12.místě za 35:12 min a Zdeněk Martinák na 23.místě za 40:50 minuty. Do Karviné vyrazil na Silvestrovskou desítku Jan Tesarčík a mezi osdmesátkou běžců si vedl výborně, když doběhl na druhém místě v čase 35:52 minuty. Všem blahopřejeme.