Beskydský pohár přípravek

03.05.2018 09:50

Krajský přebor družstev přípravek - Beskydský pohár, se blíží ke své polovině. Další kolo se konalo na našem stadiónu v rámci Májových závodů. Zde mezi chlapci zvítězila Atletika Poruba, ovšem naši kluci druhým místem zvýšili na čele náskok před druhou Kopřivnicí a právě Porubou. Čtvrté jsou Vítkovice, pátý Třinec, šestý Bohumín, sedmá Opava a osmá Karviná. Také naše holky skončily druhé a toto umístění jim patří i celkově. Boj o vítězství se zužuje právě na naše děvčata s Kopřivnicí, která na našem stadiónu zvítězila. Třetí je již s bodovým odstupem Poruba, čtvrtý Třinec, páté Vítkovice, šestá Kopřivnice B, sedmá Karviná, osmý Bohumín a devátá Opava. Oběma našim družstvům přípravky blahopřejeme a držíme palce do dalšího kola, které proběhne ve Štramberku. Průběžné pořadí je přiloženo BPP - KP přípravek 2018 výsledky.xls (194,5 kB)