Beskydský pohár přípravek - vítězství !

15.03.2015 09:39

Obrovský souboj o vítězství přineslo první kolo Beskydského poháru přípravek, které proběhlo v rámci Slezanského krosu. Mezi jedenácti týmy ho svedl náš tým s Třincem se šťastným koncem pro naše barvy, když o vítězství rozhodl jediný bodík ! Mezi děvčaty byl sice výrazně lepší Třinec, naše holky skončily třetí, když se před ně ještě těsně dostala Kopřivnice. Ovšem naši kluci výsledek dokázali otočit. Konečné pořadí v prvním kole 1.Slezan FM A 205 bodů, 2.Třinec A 204, 3.Kopřivnice A 150, 4.SSK Vítkovice 40, 5.Atletika Poruba 37, 6.Třinec B 31, 7. Kopřivnice B 1 bod. Na osmém místě skončil náš "B" tým, před Karvinou, Valašským Meziříčím a výsledkovou listinu uzavírá Slávia Havířov. Skvělé vykročení k obhajobě již dvojnásobného vítězství v Beskydském poháru! Samozřejmě bude muset naše družstvo velice bojovat v dalších kolech. To nejbližší čeká v dubnu v Třinci a bude to Atletický čtyřboj - 60 m, dálka, míček, 600 m. Všem našim blahopřejeme a držíme palce do dalších bojů.