Běh 17.listopadu v Hrabové

18.11.2015 09:39

V Ostravě Hrabové se na malém náměstíčku sešlo na státní svátek přes dvěstě vyznavačů běhu, aby si vyzkoušeli první ročník závodu na 10 km. Běželo se z náměstí po cyklostezce a po pěti kilometrech byla obrtáka a následovala cesta zpět. V rámci tréninku vyrazila na závod také skupinka našich. Nejlépe si vedla Veronika Siebeltová, která doběhla mezi ženami čtvrtá za 41:56 minuty, hned za ní finišovala Iveta Rašková za 42.24 min, jedenácta doběhla Katka Siebeltová 46:49 min. Klára Maštalířová byla sedmá mezi ženami na 40 let v čase 52:40 min. V závodě mužů doběhl Daniel Raška na sedmém místě u mužů do 39 let v čase 37:14 min a Josef Nejezchleba desátý mezi muži nad 50 let, když trať zdolal za 49:31 min. V lidovém běhu, který se běžel kolem náměstí, startovala také Hana Maštalířová a doběhla mezi děvčaty na  třetím místě. Všem blahopřejeme k předvedeným výkonům.