Atletická liga minipřípravek

18.09.2019 10:39

Na stadiónu ve Vítkovicích bojovali naši nejmenší na předposledním kole Atletické ligy minipřípravek. Bohužel hlavně kluci se nedokázali sejít a přestože ti co dorazili bojovali, na početnější družstva nemohli stačit. Skončili až na čtvrtém místě a velice si zkomplikovali cestu za medailemi. Prozatím jsou sice na druhém místě, ale na tomto kole prohráli výrazně s Porubou, Vítkovicemi i Kopřivnicí a právě poslední dvě družstva se na ně bodově hodně dotáhla. Velká škoda, že se kluci po jasném vítězství v prvním kole již nedokáží sejít a zabojovat pro družstvo. Děvčata skončila třetí, toto místo jim patří i celkově a již by jim neměla medaile utéct. Z jednotlivců se nejvíce dařilo Tomášovi Bakotovi, který byl ve čtyřboji čtvrtý a medaili bral v hodu míčkem za třetí místo 34.08 m. Bodovali ještě Šimon Frydryšek, Jan Čempel, Saša Milata a Vojta Macháček. Mezi děvčaty byla nejlepší Nela Fridrichová na osmém místě a byla třetí na 50 m za 8.39 s. Johanka M§unsterová byla celkově třináctá a třetí na 500 m za 1:42.88 min. Body pro tým vybojovaly Kristýna Uhrová, Laura Kožuchová, Sabina Jurošová, Eliška Smyčková, Adéla Krasulová, Adéla Křibíková, Valerie Kubulusová a Veronika Zvonková. Všem blahopřejeme a snad se na poslední kolo, které proběhne na našem stadiónu v úterý 24.září, dokáže sejít družstvo ve větším počtu. Průběžné výsledky i výsledky všech dosavadních kol jsou přiloženy ALMP - KP minipřípravek 2019 výsledky.xls (269824)