Atletická liga minipřípravek

03.05.2019 21:27

Také nejmladší atleti bojovali na Májových závodech v soutěžích družstev. V rámci mítinku proběhlo již 3.kolo Krajského přeboru družstev minipřípravek Atletická liga. Nejmenší atleti bojovali v bězích na 60 m, 300 m, v hodu míčkem a skoku z místa. V každé disciplíně bodovalo vždy 25 nejlepších, příčemž každý mohl bodovat pouze ve dvou disicplínách. Opět byli lepší kluci, kteří skončili na druhém místě za Porubou a stejné pořadí je i celkově. Ovšem obě družstva mají stejně hlavních i pomocných bodů, takže v dalších kolech můžeme čekat velice zajímavý souboj. O třetí místo bojují již s odstupem Kopřivnice se čtvrtými Vítkovicemi.  Děvčatům se na domácím stadiónu závod nevydařil a skončily až na pátémi místě. V celkovém hodnocení tak klesly až na místo třetí za Kopřivnici a Vítkovice. Po vítězství v prvním kole se holkám prostě trošku přestalo dařit. Ale snad v dalších kolech přijde zlepšení a děvčátka zůstanou v boji o medaile. Další závod proběhne 30. května v Kopřivnici. Průběžné pořadí je přiloženo  ALMP - KP minipřípravek 2019 výsledky.xls (192000)