Atletická liga minipřípravek skončila

27.09.2017 18:05

Soutěž družstev pro nejmladší závodníky - Atletická liga minipřípravek je u konce. A skončila velkým úspěchem našich týmů. Kluci dokázali s přehledem zvítězit a družstvo děvčat vybojovalo druhé místo. Poslední závod se konal na našem stadiónu za příjemného počasí, takže k vidění byly velké souboje a výborné výkony. Z našich se ve svých disciplínách na medailové pozice prosadili Viktorie Bartoňová na 800 m a v dálce, Veronika Opatrná také v dálce, Pavel Kolecký na 800 m,Vojta Krčil v míčku a obě štafety 4x 60 m. Děvčata ve složení Gabriela Petrová, Viktorie Bartoňová, Michaela Kubinová, Veronika Opatrná a chlapecká štafeta běžela ve složení Filip Popelář, Josef Šimončík, Tobiáš Garčic, Šimon Václavík. Všem blahopřejeme !  Kompletní výsledky Atletické ligy minipřípravek jsou přiloženy ALMP 2017 výsledky.xls (276992)