Atletická liga minipřípravek finišuje

09.09.2016 08:28

Nezadržitelně se blíží závěr Atletické ligy minipřípravek. Na dalším kole, které se konalo v Ostravě Porubě, skončilo naše Áčko na 4.místě a na to kleslo i v průběžném pořadí. Béčko skočilo osmé. Celkovou vítězkou trojboje se stala naše Tereza Kubajurová, která vyhrála 60 m ve výborném čase 9.39 s, byla druhá v dálce a třetí v míčku. Dálku vyhrála Lucie Jurošová, která v trojboji skončila na 8.místě. Do bodované třicítky se ještě vtěsnala Tereza Bartončíková na 11.místo, 17. Hana Ningerová a 24.Viktorie Bartoňová. Mezi chlapci byl z našich nejlepší Vojta Šelong a to na 4.místě. Bodově se ještě prosadili 25.Tobiáš Garčic, 26.Tomáš Hraško, 28.Rostislav Terlecký a 30.Tobiáš Herlstein  Uznání však zaslouží úplně všichni. Na vítkovickém stadiónu se tak v posledním kole dá očekávat obrovský boj o medaile. O zlatých medailích je sice již rozhodnuto, celou soutěž jasně vede Kopřivnice, ovšem o další dvě medaile jsou ve hře ještě tři týmy - Vítkovice, Poruba a naši nejmladší. Takže v úterý 20.září budeme našemu nejmladšímu týmu držet palce !