Atlet roku 2015

10.01.2016 21:38

Na Výroční členské schůzi byli vyhlášeni nejlepší atleti oddílu za rok 2015. Nejlepším atletem uplynulého roku se stala ADÉLA LOJKÁSKOVÁ. Žákovská halová mistryně ČR ve skoku vysokém a držitelka absolutního ženského oddílového rekordu výkonem 1.71 m, kterým je v čele českých tabulek za loňský rok. Dále získala bronz na M ČR venku a bronz  na Evropských hrách mládeže. Na druhé místo byla zařazena VERONIKA SIEBELTOVÁ - stříbrná na Mistrovství ČR v běhu na 2000 m překážek a na 3000 m chůze v hale. Třetí místo obsadila PETRA PAVLÁSKOVÁ - dorostenecká halová mistryně republiky na 800 m ve vynikajícím čase 2:15.97 minuty. Další pořadí: NATÁLIE ZÁVORKOVÁ - juniorská mistryně ČR v chůzi na 10000 m a bronzová na 3000 m chůze v hale.  5. místo SERGEJ TKACH -  dvakrát stříbrný dorostenec v chůzi na 5000 m venku i v hale, bronzový v přespolním běhu. 6.místo LUKÁŠ SKOTNICA - starší žák, dvakrát bronzový na 3000 m chůze venku i v hale. 7. místo IVETA RAŠKOVÁ - čtvrtá na mistrovství ČR v běhu na 1500 m překážek.  8.místo KATEŘINA SIEBELTOVÁ - juniorka 4.místo na 3000 m chůze v hale, 5.na 400 m překážek juniorek, 6. na stejné trati mezi ženami 22 let. 9.místo ELIŠKA KOPCOVÁ - šestá žákyně na mistrovství ČR na 800 m venku a 8. v hale. bronz na Evropských atletických hrách mládeže v běhu na 1500 m. 10.místo TEREZA KOTÁSKOVÁ - starší žákyně pátá na 3000 m chůze v hale i venku. Po osmi letech byl vyhlášen opět TALENT ROKU a zásluhu na tom má ANNA CAGAŠOVÁ, která je za rok 2015 na čele českých tabulek v kategorii jedenáctiletých na tratích 200, 300, 400, 500, 600 i 800 m ! Ceny nejlepším předával náměstek primátora Pavel Machala a nejlepší běžec historie oddílu, desetinásobný mistr České republiky Peter Mikulenka.