V této rubrice budou uváděny stručné informace pro rodiče našich svěřenců. Podrobnější informace jsou vždy uvedeny v příslušných rubrikách stránek.

Informace pro rodiče

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE I DĚTI !

02.06.2013 17:30
Na neděli 2.června jsme připravili ve spolupráci s městem Frýdek-Místek velice pěkný běžecký závod pro děti na místeckém náměstí. Sešlo se více než 160 dětí z Kopřivnice, Ostravy, Třince, Valašského Meziříčí, dokonce z Polska, ale bohužel opět chyběla celá řada našich místních! Opravdu je pro nás těžko pochopitelné, že dítě chodí na tréninky a potom se nezúčastňuje závodů. Navíc chyběly i děti, které byly vybaveny novým oblečením!! Takže vás opravdu důrazně žádáme, pokud máte účast na trénincích pouze jako způsob hlídání dětí, tak je třeba členství ukončit. Účast na závodech by měla být povinností každého, kdo navštěvuje tréninky!! Pokud nezačne dítě chodit pravidelně na závody, bude mu členství v oddíle ukončeno, je to ztráta času jak pro nás, tak pro dítě! 

Malé zamyšlení

14.01.2013 06:55
V sobotu 19.ledna proběhla od 16 hodin v Lidovém domě v Místku Výroční členská schůze našeho oddílu. Ve slavnostní atmosféře jsme zhodnotíli naši činnost v uplynulém roce, vyhodnotili nejlepší atlety a vyhlásili nejlepší v Běžecké ceně  mládeže. Zúčastnilo se více než 140 členů a hostů a zcela jistě se díky zajímavé projekci s desítkami fotek všichni dozvěděli řadu nových informací. Je opravdu velká škoda, že část rodičů právě těch nejmenších, si neudělala na dvě hodinky čas a nepřišla se svými dětmi. Je to pouze jednou za rok a děti kromě toho, že mohly ocenit potleskem své kamarády a ty nejlepší, mohly vidět kam to lze pílí a tréninkem dotáhnout. 
<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15