V této rubrice budou uváděny stručné informace pro rodiče našich svěřenců. Podrobnější informace jsou vždy uvedeny v příslušných rubrikách stránek.

Informace pro rodiče

Evropské atletické hry mládeže

13.06.2015 20:15
Děti ročníků 2000 až 2004 obdržely na tréninku informace a přihlášku na X.Evropské atletické hry mládeže, které proběhnou na počátku září v Brně. Závaznou přihlášku a uhradit startovné musíme jako oddíl do konce června. Pokud máte tedy zájem poslat dítě na tento největší mládežnický atletický mítink s účastí 1200 závodníků ze čtrnácti zemí Evropy, prosíme o neprodlené vrácení přihlášky. Děkujeme za spolupráci :-) 

Dvě velké akce v květnu

19.04.2015 18:26
Na počátku května proběhnou dvě velké akce na našem stadiónu. A byli bychom velice rádi, pokud si na tyto akce najdete cestu a přijdete se podívat a děti samozřejmě závodit. Na obou akcích mohou startovat naprosto všichni. Hned v pátek 1.května to budou tradiční mítink pro mládež Májové závody. Začátek je v 10 hodin a připraveny jsou různé disciplíny podle věku, nejlepší budou oceněni, ale mezi všemi se bude losovat tombola s pěknými cenami. Ve středu 6.května to bude od 15 hodin Čokoládová tretra, na které uvítáme velkou osobnost světové atletiky, mistryni světa a světovou rekordmanku na 800 m Jarmilu Kratochvílovou! Připraven rovněž zábavný doprovodný program, soutěže dětské atletiky, malování na obličej, trampolína atd. Vzhledem k očekávané velké účasti závodníků na obou akcích, by bylo dobré nahlásit účast dětí dopředu trenérům (případně včetně sourozenců atd.), pomůže nám to s hladkým průběhem obou akcí. Samozřejmě hlavně se jedná o benjamínky a minipřípravku. Co se týká...

Výborná účast v Hrádku

11.04.2015 18:07
Poděkování patří všem rodičům i závodníkům, kteří si našli čas a jeli reprezentovat náš oddíl do Hrádku. Naši závodníci tvořili třetinu startovního pole  a myslím si, že všichni reprezentovali velice dobře.  

Poděkování závodníkům a rodičům !

28.03.2015 19:05
Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, které neodradilo počasí, dorazili na Olešnou a pomohli tak reprezentovat náš oddíl. Cestu si našlo 150 našich členů. Vysokou účast mělo mladší žactvo a přípravka, kde byli téměř všichni, a také nás velice mile překvapila účast nejmenších benjamínků, kterých dorazilo padesát! Bohužel zatím se velice málo zapojuje minipřípravka, kde nedorazila ani polovina těch, co chodí na tréninky! Věříme, že se to zlepší na dalších akcích, vždyť trénujeme proto, abychom závodili !! Vylepšit si bilanci budete moci na Běhu Hrádkem v sobotu 11.dubna, kam vypravujeme autobus a na Trojce na dráze na našem stadióně ve středu 15.dubna. 

Členské příspěvky

20.01.2015 20:53
Přestože již většina členů úhradu členských příspěvků provedla, upozorňujeme ostatní, že přípravka a minipřípravka má uhradit příspěvky do konce ledna. Ostatní skupiny pak nejpozději do konce března, pokud se však účastní nějaké akce, je nutno mít příspěvky uhrazené. Děkujeme.
<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>