V této rubrice budou uváděny stručné informace pro rodiče našich svěřenců. Podrobnější informace jsou vždy uvedeny v příslušných rubrikách stránek.

Informace pro rodiče

ÚHRADA SOUSTŘEDĚNÍ !

31.05.2019 09:42
Upozorňujeme rodiče, že do konce května měla být provedena úhrada na sportovní tábor v Olešnici a na soustředění na Šumavě! Doposud to řada rodičů neučinila, prosím tedy o sjednání nápravy, ať víme zda je případně možnost nabídnout místo dalším zájemcům. Ještě prosíme o zachování stejného způsoby platby - pokud jste zálohu hradili na účet, je třeba provést i doplatek na účet. V případně hotovostní platby, prosíme i doplatek hotovostně. Děkujeme. 

Upozornění na zrušení tréninků!

24.05.2019 20:35
Vzhledem k tomu, že drtivá  většina staršího a mladšího žactva bude na soustředění ve Vysokých Tatrách, nebudou se pro tyto skupiny konat v týdnu od 27. do 31.5. tréninky! 

Vyzvedněte si oblečení !

23.05.2019 12:35
Upozorňujeme rodiče, že dnes a zítra - tedy čtvrtek 23.5. a v pátek 24.5. si mohou vyzvednout objednané oddílové oblečení! 

Přihlašování na Hrádek !!

11.04.2019 07:31
Upozorňujeme všechny zájemce o start na Běhu Hrádkem, že v letošním roce se musí všichni hlásit sami (včetně nejmenších dětí). Hlásit se můžete online do 21. 4. (tito přihlášení budou mít zajištěno číslo se jménem), nebo až na místě v den závodu! Vzhledem ke změně ze strany pořadatelů, nejsme schopni zajistit hromadnou přihlášku, ani servis pro děti na místě. To znamená, že trenérům nahlaste pouze případnou dopravu autobusem, všechny ostatní věci se musí postarat rodiče, případně dítě samo !...

Úhrada soustředění

26.02.2019 17:49
Upozorňujeme rodiče, že na všechna soustředění (oboje Tatry, Šumava) i na tábor v Olešnici již měla být provedena úhrada zálohy. Olomouc by již měla být uhrazena celá. Bohužel to všichni neučinili ! Prosíme tedy o neprodlenou úhradu, případně o informaci, zda místo uvolňujete. Úhradu je možno provést na tréninku, případně na účet. Děkujeme. 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>