V této rubrice budou uváděny stručné informace pro rodiče našich svěřenců. Podrobnější informace jsou vždy uvedeny v příslušných rubrikách stránek.

Informace pro rodiče

Evropské atletické hry mládeže !

21.06.2020 07:53
Na počátku září proběhnou v Brně jubilejní 15. Evropské atletické hry mládeže. Přihlášeno je necelých 1500 mladých atletů z 15 zemí! Informace a přihlášky jsme rozdávali na tréninky a v termínu se nahlásilo 45 našich mladých atletů, čímž jsme naplnili velice rychle přidělenou kapacitu. Další přihlášení musí čekat, zda se nějaké místo uvolní. Pořadatel podle očekávání zvýšil startovné na 1600 Kč. Tak, jak bylo v informacích, startovné hradí účastníci. Ostatní náklady (dopravu, stravování, pitný režim, odborný dozor) hradí oddíl. Prosíme tedy o provedení úhrady na tréninku, případně na účet (v.s. rodné číslo dítěte, do poznámky EKAG a jméno a příjmení dítěte). Termín pro provedení úhrady je do 10.července !  Po tomto termínu bude místo nabídnuto náhradníkům. 

Atletika pro rodinu

18.01.2020 07:15
Pokud máte chuť si trošku zasportovat se svým dítětem, zlepšit si fyzickou kondici, něco se také naučit a hlavně strávit se svým dítětem příjemné chvíle, je tu šance pro vás. Jak jsme přislíbili na počátku roku, nabízíme možnost společného sportování pro rodiče s dětmi "Atletika pro rodinu". Je připravren projekt, který umožní společné sportování rodiče a dítěte. První společný trénink je připraven na čtvrtek 27.2.2020 od 17 hodin. Určen je pro rodiče s dětmi ve věku 7 až 11 let. Zájemci se mohou přihlásit na email: atletikaprorodinu@atletikafm.cz. Podrobnější informace najdete v příloze AtletikaProRodinu.pdf (344,6 kB).  

Oblékání na trénink

16.01.2020 06:06
Prosíme rodiče, aby děti vhodně oblékali na tréninky - jedná se hlavně o minipřípravku !! Na trénink na stadiónu musí mít dítě běžecké boty, není možné mít vysokou pevnou obuv. Dále potřebuje oblečení, ve kterém se může pohybovat, ne prošívanou zimní bundu! Samozřejmě rovněž potřebuje čepici a rukavice. Děkujeme za spolupráci :-) 

Přihlašování k tréninkům

28.07.2019 10:00
V současné době bylo zahájeno přihlašování do tréninkových skupin. Jedná se o Benjamínky /roč.2013-2015/ a Minipřípravku /roč,2011-2012/. Všechny děti je třeba opětovně přihlásit, ať víme zda mají zájem pokračovat a neblokují tak místo dalším zájemcům. Pro děti ročníků 2009 až 2012 jsme připravili novou tréninkovou skupinu Atletika pro radost. Ta je určena dětem, které se sice chtějí hýbat, ale nechtějí se účastnit závodů. Tréninky budou probíhat jen jednou týdně a nahlásit se můžete buď na středu, nebo na čtvrtek. Samozřejmě se mohou do všech skupin hlásit také noví zájemci. Přihlášky zasílejte na emaily - benjaminci@atletikafm.cz, nebo minipřípravka@atletikafm,cz, nebo atletikaproradost@atletikafm.cz. Vždy podle toho, do které skupiny dítě hlásíte. Stačí napsat jméno, příjmení, datum narození dítěte a den, pro který jste se rozhodli. Podrobnější informace najdete v sekci tréninkové skupiny. 

Členské příspěvky

21.01.2019 10:41
Připomínáme, že do konce ledna je termín úhrady členských příspěvků. Příspěvky jsou prakticky pro všechny trénující atlety na rok 2019 v jednotné výši 1800 Kč (muži, ženy, junioři, dorost, žactvo, přípravka, minipřípravka). A letos se hradí najednou. Hradit můžete na účet, případně hotově na tréninku. Pouze dospělí atleti trénující individuálně hradí 700 Kč, rozhodčí, trenéři a nezávodící členové potom 300 Kč. Benjamínci platí nadále 250 Kč každý měsíc na prvním tréninku v měsíci.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>