Výsledky 2021

7.závod
Sedmým závodem FM běžeckého poháru byly Májové závody. Jednalo se o nejkratší započítávaný závod - muži absolvovali 1500 m a ženy 800 m. Tuto krátkou trať si přišlo vyzkoušet celkem 49 běžců a běžkyň. Další závod bude opět na dráze, ale nesrovnatelně delší. Slezanská desítka proběhne ve středu 16.června. Průběžné pořadí po sedmi závodech je přiloženo - FM běžecký pohár 2021 výsledky.pdf (681,9 kB)
 
6.závod
Další závod se konal v Zelinkovicích a obnovený Májový běh se uričtě líbil. Po 17ti letech si běžci mohli zaběhnout okruhových 10 km s převýšením 97 m. Další body se budou přidělovat na Májových závodech v neděli 30.května.
 
5.závod
Máme za sebou již pět bodovaných závodů. Další bodové zisky do FM běžeckého poháru si připsali běžci, kteří dorazili na Tour de chalupa. Na Morávce to byl opět parádní závod v krásném prostředí. Další bodovaným závodem bude Májový běh v Zelinkovcích neděli 23. května. 
 
4.závod
Dalším závodem byla Trojka na dráze, která proběhl stejně jako předchozí akce, tedy intervalový start po dvojicích a měření čipy. Dalším závodem bude Tour de chalupa v sobotu 8.května. 
 
3.závod
Je za námi třetí závod a tím byla Pětka na dráze. Stále pokračují omezení, které nám to všechno komplikuje, ale zvládli jsme to. Dalším body se budou přidělovat na Trojce na dráze ve středu 28.dubna. 
 
2.závod
Dalším závodem byl Slezanský kros. Opět ve složitých, omezených podmínkách, ale proběhl ! Dalším započítávaným závodem bude Pětka na dráze ve středu 21.4.2021.
 
1. závod
Tak jsme začali psát 40.pokračování Frýdecko-místeckého poháru. Symbolicky jsme zahájili na obnoveném závodě ve Lhotce, který byl součástí 1.ročníku. Běh okolo Královy hory se vrátil po více než dvaceti letech a náročnou trať si přišlo vyzkoušet šedesát běžců. Rozdělovali jsme první body a to způsobem jako v začátcích. To znamená, že každému běžci byly body vypočítány podle % ztráty na vítěze své kategorie.