Výsledky 2019

Předvánočním během byl zakončen 22.ročník Běžecké ceny mládeže. A poslední závod ještě zamíchal pořadím, ve dvou případech dokonce na prvním místě. V devatenácti závodech, které běžecký seriál zahrnoval, se v šesti věkových kategoriích bodově prosadila tisícovka dětí - 523 děvčat a 478 chlapců.  Z tohoto počtu 43 dětí startovalo ve všech závodech a může se těšit na speciální cenu :-) Kromě tří kategorií ovládli naši běžci všechny ostatní. V dorostenkách byla nejlepší Eliška Kopcová, ktará se právě na posledním závodě dostala před dosud vedoucí Kláru Ningerovou. Dorostence vyhrál Patrik Stankov. Ve starším žactvu se díky vítězství v posledním závodě vyhoupla do čela Anna Cagašová, před vedoucí Karolínu Vilčkovou. Mezi kluky byl nejlepší Franta Szkatula z Jablunkova. Mladší žactvo vyhrála Barča Bystřičanová a Kuba Jányš. V přípravce se podařilo nejvíce bodů nasbírat Viktorii Bartoňové a Vojtovi Kulichovi z Jablunkova. V minipřípravce zvítězila jablunkovská Lenka Trombíková a náš Ondra Mynarz. Mezi nejmladšími benjamínky byla nejlepší Míša Münsterová a jasným vítězem u kluků se stal Tonda Míček. Všem blahopřejeme. Slavnostní vyhlášení proběhne v neděli 5.ledna 2020 od 15 hodin ve velkém sále Národního domu v Místku. Srdečně zveme. Výsledky jsou přiloženy Bezecka cena mladeze vysledky 2019.xls (130,5 kB)