Atletická liga minipřípravek - průběžné výsledky

Za hodně nepříjemného počasí se konalo druhé kolo Atletické ligy minipřípravek v Porubě. Obě družstva pokračovala ve výborných výkonech. Nakonec po opravě některých výkonů děvčata opět zvítězila a na čele jsou i průběžně. Za nimi jsou Vítkovice, následuje Kopřivnice, Třinec a Krnov. Kluci si upevnili druhým místem průběžnou stříbrnou pozici za suverénními Vítkovicemi. Na třetí příčce je Kopřivnice, čtvrtý Krnov a pátá Karviná. V trojboji, který byl na programu vybojoval Šimon Frydryšek druhé místo a Václav Šodek třetí. Další kluci sice bodovali, ale nedostali se do první dvacítky. Mezi děvčaty se prosadila na stupně vítězů na třetí příčku Kristýna Uhrová, hned za ní byla čtvrtá Sabča Jurošová a ještě sedmá Markétka Bláhová. Všem gratulace. Další kolo se koná v úterý 23.června v Kopřivnici. Odjezd autobusu ve 13.30 hodin.  Výsedky přiloženy ALMP - KP minipřípravek 2020 výsledky.xls (120,5 kB)