Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Horká Frýdecká míle

Horké, dusné počasí čekalo na dvě stovky účastníků Frýdecké míle. Ovšem přesto byly k vidění perfektní výkony. Vůbec nejlepší časy dosáhl junior Daniel Indra z Vítkovic 4:29.29 min. a v ženské části startovního pole naše Katka Krtková 5:18.27 min., která vyhrála závod žen.

Více

Publikováno 23. 6. 2023 6:17

Přípravky vítězí v Třinci

V Třinci proběhl předposlední závod soutěží družstev přípravek a naši si vedli skvěle. V Atletické lize minipřípravek děvčata i kluci zvítězili a udělali důležitý krok k celkovému vítězství. V Beskydském poháru přípravek dokázala zvítězit děvčata a rovněž nakročila k celkovému prvenství.

Více

Publikováno 21. 6. 2023 6:25

Mladší žactvo o medaile v Třinci

Mladší žactvo si dalo dostaveníčko na třineckém stadiónu, kde svádělo boje o medaile v rámci Mistrovství Moravy a Slezska. Nechyběla ani skupinka našich a veze 3 medaile a řadu osobních rekordů. Závod na 1500 m ovládl Vašek Šodek v osobáku 4:49.75 min.

Více

Publikováno 18. 6. 2023 18:39

Vojta Novák mistrem ČR !

Na stadiónu Dukly Praha proběhlo o víkendu Mistrovství České republiky dorostu a juniorů, kam se probojovala osmička našich atletů. Skvěle si vedli chodci. Vojta Novák se stal dorosteneckým mistrem ČR, když na 5000 m suverénně zvítězil časem 23:46.63 min.

Více

Publikováno 18. 6. 2023 18:24

Starší žactvo postupuje

V Opavě se konalo poslední kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva. Oba naše týmy si s přehledem zajistily postup do semifinále Mistrovství Moravy a Slezska. Kluci vybojovali třetí místo a holky skončily na místě pátém.

Více

Publikováno 15. 6. 2023 22:17

Přípravky se bavily v Kopřivnici

V Kopřivnici proběhlo odložené kolo soutěží družstev přípravek. Za pěkného, slunečného počasí se naši nejmladší atleti dobře bavili, ale také perfektně závodili a předváděli super výkony.

Více

Publikováno 13. 6. 2023 21:07

Dorost a junioři závodili ve Vítkovicích

Nedělní den patřil na vítkovickém stadiónu dalšímu kolu Moravskoslezské soutěže družstev dorostu a juniorů. Z našich týmů si nejlépe vedly dorostenky, které se zařadily na 7.místo, juniorky a dorostenci skončili na 9.místě a juniorům patří až 14.pozice.

Více

Publikováno 11. 6. 2023 21:32

Mezistátní utkání ve Slovinsku

Dva naši chodci reprezentovali Českou republiku při mezistátním dorosteckém utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Polsko-Slovinsko. Ve slovinské Ptuji si výborně vedl Vojta Novák, který vybojoval na 5000 m chůze 4.místo a opět si posunul osobní rekord na 23:32.58 min.

Více

Publikováno 11. 6. 2023 20:23

Žactvu to cinkalo

Na olomouckém stadiónu se konalo Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva. Do hanácké metropole vyrazilo 17 našich atletů a vrací se s devíti medailemi. Vybojovali po třech zlatých, stříbrných i bronzových. Podle očekávání zahájili skvěle chodci, když zvítězila Eliška Říhová 17:00.

Více

Publikováno 10. 6. 2023 17:39

Bouřkový Krajský přebor

Na našem stadiónu proběhl Krajský přebor mladšího žactva. Sešlo se přes dvě stovky závodníků a vše probíhalo v pohodě a bez problémů. Ovšem pouze první hodinku. Potom se přihnala bouřka s průtrží mračen, kdy musela být soutěž přerušena a pršet neustalo až do konce závodu.