Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Vojta Novák na lize druhý

V Brně se konalo další kolo ligových soutěží mužů v chůzi na 10 km. Svou premiéru si na něm absolvoval Vojta Novák a vedli si výborně. Mezi čtyřicítkou závodníků došel na celkovém pátém místě v čase 51:27 minut. V naši skupině 2.ligy došel na 2.místě  pro tým získal 11 bodů. Gratulace.

Více

Publikováno 6. 8. 2023 11:00

Piráti jsou už na výpravě

Přes padesát pirátů se vydalo na velkou výpravu. Šťastně dorazili na místo a nyní již putují po mořích mezi ostrovy a svádějí první souboje o cenný poklad. Věříme, že si pirátské putování pořádně užijí :-)

Více

Publikováno 2. 8. 2023 6:17

Krtková desátá na šampionátu

Na Mistrovství ČR mužů a žen v Táboře se dokázala mezi českou běžeckou elitu nominovat Kačka Krtková k běhu na 3000 m překážek. V sobotním podvečeru se Kačka držela až do poslední pětistovky ve hře na obhajobu loňského osmého místa, ale závěr nevyšel podle představ. Přesto je konečné 10.

Více

Publikováno 30. 7. 2023 7:32

Začalo přihlašování benjamínků

Začalo přihlašování do atletiky nejmenších dětí. Jedná se o ročníky 2017 až 2019 a přihlašování probíhá přes formulář, který najdete na našem webu v sekci tréninkové skupiny-benjamínci. Tam rovněž najdete všechny potřebné informace o termínech atd.

Více

Publikováno 28. 7. 2023 12:01

Letní hrátky jsou v závěru

Druhý příměstský tábor je u konce. Na děti čekala spousta her, soutěží, zábavy a samozřejmě nemohl chybět ani celodenní výlet. Tentokrát byl do Světa techniky v Dolních Vítkovicích. Věříme, že děti strávily parádní prázdninový týden :-)

Více

Publikováno 24. 7. 2023 19:38

Vydařený příměstský tábor

První z příměstských táborů je úspěšně za námi. Téměř čtyřicítka dětí strávila týden plný pohybu, her a soutěží. Počasí vyšlo a tak se děti skvěle bavily. Největší ohlas měl ovšem perfektní výlet do ostravské Skalky s parádními atrakcemi :-) Ale věříme, že děti si užily celý týden.

Více

Publikováno 17. 7. 2023 21:20

Soustředění na Šumavě

Šumava

Skupina patnácti atletů utekla od úmorných veder do příjemného prostředí šumavských lesů. Na Zadově na ně čekal týden náročných, dvoufázových tréninků před druhou částí sezóny.

Více

Publikováno 10. 7. 2023 11:37

Evropské atletické hry mládeže - upozornění

Sice jsou před námi prázdniny, ale upozorňujeme všechny přihlášené účastníky Evropských her mládeže na úhradu poplatku!! Sice jsme upozorňovali na tréninku, ale dosud má uhrazeno minimum přihlášených účastníků. Vzhledem k tomu, že musíme jmenovité přihlášky odeslat do 25.7.

Více

Publikováno 29. 6. 2023 17:52

Ženy páté, muži osmí

Na vítkovickém stadiónu se konalo další kolo 2.ligy mužů a žen. Družstvo žen obsadilo pátou příčku a muži skončili na místě osmém. Ve svých disciplínách zvítězila Katka Krtková na 3000 m v osobáku 10:42.77 min., Barča Bystřičanová na 1500 m  4:56.49 min., Eliška Kokořová v chůzi na 5000 m 29:57.

Více

Publikováno 24. 6. 2023 16:28

Na stadiónu se běhalo, skákalo a házelo

Ve čtvrtečním horkém odpoledni se konal další závod Sprintera-Skokana-Siláka-Slezanu. Sešla se padesátka dětí z přípravky a medaile se rozdělovaly ve třech disciplínách.