Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Čtveřice našich žákyň v reprezentaci

Ve Znojmě proběhlo mezistátní utkání žactva Chorvatsko-Slovensko-Maďarsko-Slovinsko-Česko. Do reprezentace České republiky se probojovala čtveřice našich děvčat. Na stadiónu ve Znojmě si nejlépe vedla Terka Kubajurová, která vybojovala 2.místo ve vrhu koulí výkonem 13.10 m.

Více

Publikováno 24. 9. 2022 15:58

Družstva přípravek vítězí

Beskydský pohár přípravek ovládly naše týmy!! Na posledním závodě na domácím stadiónu potvrdili naši atleti své kvality a jubilejní 10.ročník soutěže družstev se stal kořistí jak našich děvčat, tak kluků!!

Více

Publikováno 24. 9. 2022 7:46

Atletická liga minipřípravek skončila

Posledním závodem na našem stadiónu byla ukončena letošní Atletická liga minipřípravek, soutěž družstev nejmladších atletů. Po mnoha dnech se umoudřilo počasí a tak si děti mohly užívat radost z pohybu a závodění. Naši si vedli skvěle, když děvčata svou soutěž vyhrála a kluci byli druzí.

Více

Publikováno 24. 9. 2022 7:36

Žactvo bojovalo v Žilině

Na krásném novém stadiónu v Žilině proběhl další ročník mezinárodních závodů Euroregionu. Za deštivého počasí si naši mladší a starší žáci a žákyně změřili síly s borci z Polska a Slovenska.

Více

Publikováno 21. 9. 2022 21:27

Slezanská hodinovka

Na našem stadiónu proběhl 46.ročník Slezanské hodinovky. Konal se v den 100. výročí narození atletických legend Dany a Emila Zátopkových a za deštivého, chladného počasí se přišlo proběhnout se přišlo 186 běžců všech věkových kategorií.

Více

Publikováno 20. 9. 2022 8:34

Semifinále MMaS mladšího žactva

V neděli se na Vítkovickém stadionu konalo Semifinále Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva družstev. Do semifinále postoupili naši kluci a nevedli si vůbec špatně. Pouze v šestici obsadili 6. místo a o kousek jim unikl postup do finále MMaS!

Více

Publikováno 19. 9. 2022 10:44

Paráda na Mistrovsví ČR žactva

Přímo fantasticky si vedli naši atleti na Mistrovství České republiky žactva. Za deště a velkého chladu se našich sedmnáct atletů překonávalo a domů si vezou dvě zlaté, dvě stříbrné medaile a dalších sedm umístění v první osmičce! K tomu tři oddílové a jedenáct osobních rekordů! Prostě skvělé!!

Více

Publikováno 19. 9. 2022 7:25

Početná výprava na Mistrovství ČR

Velice početná výprava vyrazí o víkendu do Jablonce nad Nisou, kde proběhne Mistrovství České republiky žactva. Nominovat se dokázalo 18!! našich atletů - dvanáct děvčat a šest chlapců. A určitě jedeme s medailovými ambicemi.

Více

Publikováno 15. 9. 2022 7:48

Krajský přebor družstev mladšího žactva

Včera se na stadionu v Třinci konal Krajský přebor družstev mladšího žactva. Děvčata se umístila na 8. místě, hoši skončili pátí. Z děvčat se bodově prosadila pouze Dorotka Hodaňová. Ta skončila 5. v kouli v osobáku 9.25 m, 7. v míčku a oštěpu. Kluci bodovali mnohem více.

Více

Publikováno 14. 9. 2022 10:10

Starší žačky stříbrné !

Ve finále Mistrovství Moravy a Slezska na domácím stadiónu potvrdilo družstvo našich žaček své kvality. Od první disciplíny holky bojovaly o vítězství a nakonec z toho bylo skvělé druhé místo, stříbrné medaile a postup na Mistrovství České republiky!!