Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Oštěpařské loučení

V pátečním slunečném odpoledni jsme uspořádali další závod Vrhačské ceny - tentokrát se házelo oštěpem. Sešlo se 37 závodníků a nejlepší výkony byly k vidění ve starším žactvu. Mezi kluky zvítězil domácí Tomáš Mrázek v osobáku 37.57 m před Jurajem Moskarem ze Slovenska 35.

Více

Publikováno 11. 11. 2022 19:15

Běžecká cena mládeže se blíží do cíle

Běžecká cena mládeže se nezadržitelně blíží ke svému závěru. Sobotní Hornická desítka byla již patnáctým pokračováním a samozřejmě byla závodem zlatým. Už hodně napověděla o celkovém pořadí, ale rozhodnuto ještě zdaleka není. Prozatím bodovalo 745 mladých běžců, z toho 408 děvčat a 337 chlapců.

Více

Publikováno 8. 11. 2022 19:53

Jubilejní ročník ovládli běžci z Ukrajiny

Přesně o půl třetí poslal primátor města Petr Korč na trať 10 km celkem 514 běžců a běžkyň. Poprvé se běželo na oficiálně certifikované trati a jubilejní 35.ročník Hornické desítky ovládli běžci z Ukrajiny. Za deštivého, větrného počasí zvítězil Dmytro Didovodivk za 30:05 min.

Více

Publikováno 7. 11. 2022 6:56

Tři medaile našich v závodě mílařů

Takovým malým předkrmem před hlavním závodem, byl závod mílařů. Na 139 běžců čekal jeden okruh, tedy 3320 metrů. Závod žen ovládla Pavla Štoudková z Olympu Brno v čase 11:04 min. před našimi děvčaty Aničkou Václavíkovou 12:22 min. a Viky Bartoňovou 13:06 min.

Více

Publikováno 7. 11. 2022 6:30

Pohoda při Běhu pro zdraví

Po závodech mládeže přišel na řadu Běh pro zdraví s RBP, zdravotní pojišťovnou. Na zájemce čekalo kilometrové proběhnutí, či procházka, co kdo zvládl. A zlákat se nechalo 730 běžců a spousta z nich nastoupila v tričku závodu, takže super !

Více

Publikováno 7. 11. 2022 6:05

Skvělá mládež na Hornické desítce

Sobotní ráno a nevlídné, sychravé počasí s přeháňkami. To byl začátek jubilejního 35.ročníku Hornické desítky. Ovšem jak se začalo běhat, tak obrovská energie, nadšení a úsměvy na rtech stovek dětí. A v tom nečase jich dorazilo sedm stovek, prostě velká paráda!

Více

Publikováno 7. 11. 2022 5:44

Vydařená Hornická desítka

Ani nepřízeň počasí neodradila stovky běžců všech věkových kategorií od účasti na jubilejním 35.ročníku Hornické desítky. Od rána se v Místku u Národního domu závodilo s obrovským zápalem, ale také s velkou pohodou. Celkem se na start postavilo 2077 běžců.

Více

Publikováno 6. 11. 2022 7:47

Závody mládeže

Tradičně se o parádní zahájení Hornické desítky postarají závody mládeže. Už v 9 hodin vyrazí jako první nejmenší děti s rodiči na svůj nesoutěžní běh a po nich budou běhat všichni ostatní. Přihlašování bude probíhat ve velkém sále a končí vždy 15 minut před startem dané kategorie.

Více

Publikováno 31. 10. 2022 22:01

Závod na 10 km

Ve 14.30 vyrazí několik stovek běžců na trať 10 km a poprvé na trať oficiálně certifikovanou. Prezence bude probíhat ve velkém sále Národního domu. Předem přihlášení závodníci obdrží startovní číslo se svým jménem, ale možnost přihlášení bude i na místě.

Více

Publikováno 31. 10. 2022 21:46

Závod mílařů

Ve 14 hodin bude odstartován závod mílařů. Čeká na ně jeden okruh 3320 m a přihlašování bude probíhat v malém sále do 13.40 hodin. Předem přihlášení závodníci obdrží startovní číslo se svým jménem, ve kterém je umístěn čip.