Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Skvělá přípravka na trojbojích

Na vítkovickém stadiónu pokračovala soutěž družstev přípravek. Na programu byly trojboje a naši malí atleti si vedli přímo fantasticky! V Beskydském poháru přípravek holky vyhrály a kluci skončili druzí, v Atletické lize minipřípravek holky i kluci dokázali zvítězit!

Více

Publikováno 6. 6. 2023 21:26

Dvě vítězství chodců ve 2.lize

Skvělým způsobem si vedli naši chodci na dalším závodě v chůzi, který se započítává do 2.ligy. Na stadiónu v Novém Městě nad Metují jako první vyrazila těsně před polednem na trať 5000 m třicítka chodců.

Více

Publikováno 4. 6. 2023 19:24

Čtyři medaile žen a juniorek

Na Mistrovství Moravy a Slezska juniorů a dospělých vyrazila do Břeclavi pětice našich děvčat. Nejvíce se dařilo juniorce Kristýně Bizoňové, která vybojovala stříbro v oštěpu za 31.58 m a bronz v disku v osobáku 31.59 m. Další juniorské stříbro přidala Kája Vilčková v trojskoku výkonem 11.

Více

Publikováno 4. 6. 2023 19:09

Dorost veze ze Znojma osm medailí

Ve Znojmě se konalo Mistrovství Moravy a Slezska dorostu. Naši atleti si vezou z jihu Moravy osm medailí a deset osobních rekordů. Mistryní Moravy a Slezska se stal v chůzi na 3000 m Eliška Kokořová za 30:44.70 min. Druhý titul a zlatou medaili přidal Kuba Janyš na 1500 m v osobáku 4:23.62 min.

Více

Publikováno 3. 6. 2023 20:46

Víkend na jihu Moravy

Na víkend jsou připravena Mistrovství Moravy a Slezska. V sobotu ve Znojmě bude bojovat o medaile dorost a na startu bude 15 našich atletů. Největší medailové šance mají chodci na 5000 m Vojta Novák a Eliška Kokořová.

Více

Publikováno 1. 6. 2023 8:16

Běh mezi náměstími

Je za námi jubilejní 15.ročník Běhu mezi náměstími. Kdo dorazil v krásném, slunečném počasí v nedělním dopoledni na náměstí Svobody do Místku určitě nelitoval. V závodech mládeže se přišlo proběhnout 194 dětí.

Více

Publikováno 28. 5. 2023 15:51

Muži v Šumperku devátí

V Šumperku pokračovala druhým kolem rovněž 2.liga družstev mužů. Náš tým tentokrát obsadil až devátou příčku. Bodově se prosadili na 800 m 6.Kuba Jányš ve skvělém osobáku 2:04.38 min. 11.Jirka Pavelek 2:12.18 min. Na 1500 m přidali body 10.Vojta Šelong 4:36.18 min. a 11.Šimon Václavík 4:36.49 min..

Více

Publikováno 28. 5. 2023 6:24

V dalším kole ženy šesté

Za slunečného, ale větrného počasí proběhlo v Šumperku další kolo 2.ligy žen. Oslabené družstvo žen obsadilo šesté místo. Nejvíce se bodově dařilo Katce Krtkové, které doběhla třetí na 1500 m za 4:59.61 min. i na 400 m překážek 68.83 s a pátá na 800 za 2:20.73 min.

Více

Publikováno 28. 5. 2023 6:15

V neděli se bude na náměstí běhat

V neděli se koná jubilejní 15.ročník Běhu mezi náměstími. Vše bude probíhat na místeckém náměstí Svobody a v 9.30 začnou běhat nejmenší předškoláčci 2018 a mladší, po nich ročníky 2015-2016 a potom postupně všichni další. Pro nejlepší budou připraveny medaile, Marlenka a další parádní ceny.

Více

Publikováno 26. 5. 2023 7:38

Žáci druzí, žákyně třetí

Na vítkovickém stadiónu pokračoval Krajský přebor družstev staršího žactva. Naše týmy si vedly výborně, když kluci vybojovali druhé a holky třetí místo. K vidění byla řada skvělých výkonů a padla spousta osobním rekordů. Výborné vystoupení odstartovali chodci na 3000 m.