Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Žactvo si veze osobáky

Devět našich atletů startovalo na Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva. Medaile sice tentokrát necinkla, ale naši závodníci si vezou 7 osobních rekordů. Nejlépe si vedla děvčata v běhu na 3000 m. Laura Javůrková těsně prohrála boj o medaili, finišovala čtvrtá v osobáku 11:42.32 min.

Více

Publikováno 2. 2. 2024 17:19

Slavnostní zakončení roku 2023

Definitivně jsme uzavřeli loňský rok. Ve velkém sále Národního domu se v nedělním odpoledni sešlo na 300 členů a hostů, aby potleskem odměnili nejlepší atlety loňského roku, vítěze Běžecké ceny mládeže, Frýdecko-místeckého běžeckého poháru a Vrhačské ceny.

Více

Publikováno 28. 1. 2024 18:50

Žactvo se předvedlo v hale

Třicet čtyři našich atletů vyrazilo na Krajský přebor žactva do ostravské haly. A vedli si skvěle, když zpět vezou pět zlatých, čtyři stříbrné a dvě bronzové medaile a dalších 17 finálových umístění! Všechny zlaté medaile vybojovalo mladší žactvo. Na 800 m Naty Cudráková 2:42.20 min.

Více

Publikováno 27. 1. 2024 18:29

Dva oddílové rekordy běžců

Desítka našich závodila na Ostrava Indoor ve Vítkovicích. Výborné výkony předvedli  v běhu na 3000 m v mladším žactvu Laura Javůrková, katerá zvládla 15 okruhů za 11:50.75 min. a Vašek Šodek, který zaběhl 10:12.51 min. Oba výrazně vylepšili oddílové rekordy této kategorie!

Více

Publikováno 23. 1. 2024 21:21

Slavnostní zakončení roku 2023 je tady

V neděli 28.ledna od 15 hodin proběhne ve velkém sále Národního domu v Místku Slavnostní zakončení loňského roku. Vyhlásíme nejlepší atlety roku 2023, oceníme nejlepší v Běžecké ceně mládeže, ve Frýdecko-místeckém běžeckém poháru i Vrhačské ceně.

Více

Publikováno 22. 1. 2024 21:16

Chodci excelovali

V ostravské hale se konalo Mistrovství Moravy a Slezska všech kategorií v chůzi. Vyrazila na něj desítka našich chodců a vybojovali 2 zlaté, 4 stříbrné a 2 bronzové medaile a padlo osm osobních rekordů! Vše zahájily žákyně závodem na 3000 m. Zvítězila Viky Vaňková 17:04.65 min., 2.

Více

Publikováno 21. 1. 2024 17:15

Skvěle Terka Kubajurová

Skvělým způsobem si vedla Terka Kubajurová na Mistrovství Moravy a Slezska v halovém pětiboji. Dokázala poskládat výborných 3803 bodů a jasně zvítězila. Samozřejmě tím vylepšila oddílový rekord. Vše začala osobákem na 60 m překážek 8.71 s, čímž opět posunula svůj oddílový rekord.

Více

Publikováno 20. 1. 2024 18:54

Přípravka už řádí na Višňovce

Tentokrát vyrazila na víkendový pobyt do Vyšních Lhot přípravka. Třicet jedna dětí čeká na Višňovce spousta her, soutěží, výlet na Prašivou a určitě nebudou chybět zimní radovánky na sněhu. Prostě paráda.

Více

Publikováno 20. 1. 2024 8:07

Hradí se členské příspěvky 2024

Přestože již většina členů provedla úhradu členských příspěvků na letošní rok, tak zapomnětlivcům připomínáme, že je třeba uhradit nejpozději do konce ledna. Informace o výši a způsobu platby přiloženy - Příspěvky 2024

Více

Publikováno 16. 1. 2024 8:24

Čtrnáct medailí z krajského přeboru

V ostravské hale se konal Krajský přebor dorostu, juniorů a dospělých. Naši vybojovali celkem 8 zlatých, 2 stříbrné a 4 bronzové medaile. O tři medaile se postarala dorostenka Terka Kubajurová. Vyhrála vrh koulí výkonem 13.25 m a 60 m překážek v oddíláku 8.82 s a přidala bronz v dálce za osobák 5.