Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Dalších pět medailí je doma

Dnes bylo v ostravské hale na programu Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu. Startovalo na něm šestnáct našich atletů a vezou jednu zlatou, jednu stříbrnou a tři bronzové medaile. O nejcennější kov se zasloužil Vojta Šelong, který vyhrál 1500 m dorostenců v osobáku 4:27.04 min.

Více

Publikováno 4. 2. 2023 19:06

Majkráková a Šodek mistry Moravy a Slezska

V ostravské hale proběhlo Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva, kam se nominovala dvacítka našich. V konkurenci 420 závodníků ze 47 oddílů si našim podařilo vybojoval dvě zlaté a jednu bronzovou medaili. O zlata se postarali běžci na 1500 m - Laura Majkráková vyhrála v osobáku 5:27.26 min.

Více

Publikováno 3. 2. 2023 19:18

Upozornění pro zapomnětlivé !

Do konce ledna měla být provedena úhrada členských příspěvků na letošní rok. Prosíme tedy několik zapomnětlivců, aby neprodleně provedli úhradu! Je možno na účet, případně v hotovosti na tréninku. Děkujeme :-)

Více

Publikováno 3. 2. 2023 7:49

V pátek směr Španělsko

Již tento v pátek vyrazí naše družstvo juniorek do Španělska. V Oropesa del Mar proběhne Pohár mistrů evropských zemí v přespolním běhu a Českou republiku bude v juniorkách reprezentovat náš oddíl! Startovat budou Anna Václavíková, Barbora Bystřičanová, Aneta Zahradníková a Eliška Kokořová.

Více

Publikováno 30. 1. 2023 8:43

Kača Klepáčová vítězí na LH24

Kača Klepáčová vítězí na zimním závodě Kilpi LH24! Kačka za 21 hodin a 38 minut zvládla 10 okruhů s celkovou délkou 134 km a převýšením 9000 m. Vyhrála tak soutěž žen, v absolutním pořadí doběhla na 8.místě. Gratulace !

Více

Publikováno 30. 1. 2023 8:38

Přípravka si užívala na Višňovce

Dvacet šest dětí z přípravky strávilo pravidelné víkendové "soustředění" na Višňovce ve Vyšních Lhotách. Víkend plný pohybu, her a zábavy utekl velice rychle, tak snad byly děti spokojené :-)

Více

Publikováno 29. 1. 2023 14:10

Šestnáct medailí z krajského přeboru žactva

Z krajského přeboru žactva, který proběhl v ostravské hale vezou naši mladí atleti 6 zlatých, 3 stříbrné a 6 bronzových medailí. O všechny zlaté se postarali běžci. Na 1500 m zvítězili v mladším žactvu Laura Majkráková 5:31.19 min. a Vašek Šodek 5:12.19 min., ve starším žactvu Viky Bartoňová 5:10.

Více

Publikováno 28. 1. 2023 19:50

Naši testovali formu v hale

Skupinka našich atletů testovala formu na mítinku Ostrava Indoor I. Výsledkem byl jeden vyrovnaný oddílový rekord a řada rekordů osobních. O vyrovnání dorosteneckého oddíláku se postarala Terka Kubajurová, která v kouli vrhla 13.29 m, Kája Brázdilová předvedla 10.

Více

Publikováno 24. 1. 2023 22:10

Slavnostní vyhodnocení roku se vydařilo

Velký sál Národního domu v Místku opět praskal ve švech. Na slavnostní vyhodnocení roku 2022 dorazilo na tři stovky atletů, běžců a hostů. Vytvořili všem skvělou atmosféru a věříme, že si vyhlášení všichni ocenění užívali.

Více

Publikováno 22. 1. 2023 22:19

Chodecká paráda

Naši chodci se předvedli na Mistrovství Moravy a Slezska v ostravské hale v plné parádě! Jedenáct chodců veze čtyři zlaté, tři stříbrné, jednu bronzovou medaili a dva oddílové rekordy. Vojta Novák se stal dorosteneckým mistrem Moravy na 5000 m v novém oddílovém rekordu 24:49.