Aktuality

Zde přinášíme všechny nejaktuálnější informace o dění v našem oddíle atletiky

Štítky:

Závěr týdne ve znamení závodů

Ve čtvrtek budou ve Vítkovicích bojovat v Krajském přeboru dvě družstva starších žaček a tým starších žáků /odjezd ve 14 hodin/. V sobotu vyrazí na další kolo 2.ligy družstva mužů a žen /odjezd v 7 hodin/. Náročný týden zakončíme v neděli na místeckém náměstím Během mezi náměstími.

Více

Publikováno 23. 5. 2023 16:30

Chodci skvěle v Poděbradech

V rámci Mistrovství Evropy družstev v chůzi se dnes šel v Poděbradech testovací závod na 3 a 5 km. Na start se postavila devítka našich chodců a za krásného počasí předváděla na kilometrovém okruhu skvělé výkony.

Více

Publikováno 20. 5. 2023 21:20

Úhrada táborů

Je za námi polovina května a tak připomínáme rodičům úhradu poplatků za prázdninové příměstské tábory i sportovní tábor v Olešnici. Veškeré informace byly v přihláškách, pouze upozoňujeme, že je možno hradit v hotovosti na tréninku, případně na účet.

Více

Publikováno 16. 5. 2023 7:18

Parádní proběhnutí ve Vojkovicích

Je za námi 4. ročník závodu ve Vojkovicích, který proběhl v pohodové atmosféře za perfektního běžeckého počasí. Na startu se sešlo 240 běžců, z toho 160 dětí.

Více

Publikováno 14. 5. 2023 16:39

Druhá liga zahájila v Hranicich

Do druholigové soutěže vstoupilo na stadiónu v Hranicích družstvo žen pátým a družstvo mužů sedmým místem. Nejvíce se bodově prosadila Kája Vilčková, která zvítězila v trojskoku a byla druhá na 400 m překážek v osobáku 66.17 s. Kača Krtková vyhrála 3000 m překážek za výborných 11:26.01 min.

Více

Publikováno 14. 5. 2023 16:23

Žactvo bojovalo v Třinci

Na třineckém stadiónu proběhlo první kolo Krajského přeboru družstev žactva. Jak děvčata, tak kluci vybojovali čtvrté místo. Vítězství vybojovala Viky Bartoňová na 800 m za 2:27,28 min. a Šimon Václavík na 3000 m v čase 10:17.57 min.

Více

Publikováno 12. 5. 2023 6:10

Kača Krtková vítězí v Bohumíně

Za pěkného, ale větrného počasí proběhl na náměstí v Bohumíně tradiční Májový běh. V závodě, který spoustu let v minulosti probíhal v režii našich běžců ve všech kategoriích, se tentokrát přestavila pouze Katka Krtková v závodě žen.

Více

Publikováno 8. 5. 2023 16:54

Mládež bojovala v Olomouci

Na olomouckém stadiónu se konalo první kolo Moravskoslezské soutěže družstev dorostu a juniorů. Bohužel ani jedno naše družstvo se nedokázalo sejít v plném počtu a tak si nejlépe vedli dorostenci, kteří skončili na sedmém místě. Dorostenky byly osmé, juniorky čtrnácté a junioři ještě o příčku níže.

Více

Publikováno 6. 5. 2023 20:33

Medailové žně na Májovkách

Mezi téměř šesti stovkami atletů z 28 oddílů Česka, Slovenska a Polska si vedli skvěle také naši. Ze 61 sad medailí vybojovali 22 zlatých, 22 stříbrných, 23 bronzových medailí a padla spousta osobáčků, takže perfektní! Představme si aspoň naše vítěze.

Více

Publikováno 3. 5. 2023 5:56

Parádní Májovky

Letošní Májové závody se opravdu vydařily! Za krásného, slunečného počasí se přišlo proběhnout, zaskákat, či si hodit 586 závodníků, kteří absolvovali 1298 startů! K vidění byly perfektní výkony a velké souboje ve všech kategoriích, od nejmenších benjamínků až po muže a ženy.