Na pěkném stadiónku v Holešově se konalo Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých v chůzi a dlouhých bězích. Vyrazila na něj třináctka našich atletů a vezeme 10 medailí! Chůze byla opět naprosto v režii našich chodců. Na všechny kategorie čekalo 5000 m. Mezi muži zvítězil Vojta Novák v solidním čase 24:07.67 min. Dorostence vyhrál Mirek Myška 27:50.92 min., před Josefem Kuchařem 28:56.71 min.PB a Ondrou Mynarzem 33:24.00 min. PB. Juniorky vyhrála Eliška Kokořová 28:54.00 min. a stříbro brala Hanka Petrušková 30:45.78 min. Stupně vítězů v dorostenkách opět ovládla naše děvčata v pořadí 1.Verča Zvonková 28:29.07 min., 2.Verča Mališová 30:07.07 min. 3. Adéla Krasulová 30:12.73 min. všechny PB a ještě 5. došla Viky Vaňková 31:08.19 min. V běhu na 5000 m vybojoval mezi juniory stříbro Vojta Juřica v osobáku 16:14.75 min., mezi dorostenci na 3000 m dlouho bojoval Kryštof Holub o medaili, nakonec z toho bylo 4.místo a výborný osobáček 9:41.29 min. Svůj nejlepší výkon si vylepšil také Michal Olejníček na 2000 m překážek časem 7:03.40 min. Všem blahopřejeme!
Na příkopě 1159, 738 01 Frýdek-Místek
IČ: 00495824
č.účtu: 150504124/0300