27 28 29 30 1 2 3
Drobečková navigace

O nás > Aktuality > V Zelinkovicích vítězí Biolek a Siebeltová

V Zelinkovicích vítězí Biolek a Siebeltová

V Zelinkovicích se běžel 26.ročník Májového běhu. Na běžce čekalo náročných deset kilometrů, hlavně počáteční více než tříkilometrové stoupání dá pořádně zabrat. Ovšem počasí bylo perfektní, po dešti, bez větru a sluníčko, takže paráda. S tratí si nejlépe poradil veterán Martin Biolek, který vyhrál za 36:46 min. Závod žen ovládla Verča Siebeltová v čase 42:17 min. Mezi nejlepší se z našich ještě prosadily v ženách do 34 let druhá Katka Krtková a třetí Barča Bystřičanová. V ženách nad 45 let doběhla třetí Klára Maštalířová. Mezi muži do 34 let doběhl druhý Dan Raška a třetí Krys Zahraj. U mužů nad 35 let si pro stříbro doběhl Pavel Mališ. Kompletní výsledky jsou přiloženy - Májový běh Zelinkovice 2022 výsledky