29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

O nás > Aktuality > V Ostravě to opět cinkalo

V Ostravě to opět cinkalo

Tento víkend patřil v ostravské hale Krajským přeborům a jako poslední se představili v neděli muži, ženy, junioři a dorost. Naši si vedli opět výborně, bilance je 4 zlaté, 7 stříbrných a 3 bronzové medaile. Nejlépe si vedla Verča Siebeltová v ženách, která vyhrála 800 m za 2:16.20 min. byla stříbrná na 1500 m v čase 4:48.87 min. Stejnou medailovou bilanci má v dorostenkách Kája Vilčková. Ta vyhrála trojskok výkonem 11.10 m a stříbro má za 800 m v osobáku 2:24.45 min. Výborně si vedli v běžeckých tratích juniorské kategorie. Zlato vybojovala Markéta Laciková na 3000 m za 11:34.58 min. a Jirka Pavelek na 1500 m 4:28.86 min. Na stejné trati brala stříbro Viky Ťahanová za 5:07.62 min. Na 800 m si vedli skvěle bratři Pavelkové. Vojta bral ve výborném čase 1:59.87 min. stříbro a Ondra za osobák 2:02.53 min. bronz. V dorostu na 3000 m si na krk pověsila bronzovou medaili Barča Kaňová 12:06.46 min. a Kuba Škapa za čas 10:03.01 min. Ze sprinterů se prosadili na druhá místa Nikolas Prokop v mužích na 200 m za 24.36 s a v juniorech na 400 m Robin Dorotík 52.80 s. Ten navíc časem 23.67 s vylepšil oddílový rekord na 200 m, což ovšem stačilo pouze na 4.místo. Poslední medaili do sbírky přidala ve vrhu koulí juniorek Eliška Skotnicová, když čtyřkilové náčiní poslala do vzdálenosti 9.77 m. Také další naši atleti si vylepšili osobní maxima. Všem děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu !