27 28 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

O nás > Aktuality > U zámku v Paskově se běhalo

U zámku v Paskově se běhalo

V nedělním dopoledni se u zámku v Paskově konal 4.ročník Paskovské devítky. Přes "aprílové" počasí, chvilku déšť, chvilku sluníčko, se přišlo proběhnout na dvě stovky běžců. Mládež běhala v zámeckém parku tratě 300 a 800 m. Na start se postavilo 112 mladých běžců a z našich vyhrály své kategorie mezi děvčaty Terezka Cudráková, Lucia Tulinská, Kika Uhrová, Laura Majkráková a Anna Václavíková. U kluků to byli Šimon Lex, Vašek Šodek, Michal Olejníček, Vojta Šelong a Ondra Pavelek. Po mládeži vyběhla téměř stovka běžců na tříkilometrový okruh. Dvacet z nich běželo jeden okruh v kondičním běhu pro paskovský zámek. Sedmdesát tři běžců absolvovalo okruh třikrát. Nejvíce sil měl náš Krystian Zahraj, který vyhrál potřetí za sebou v čase 32:40 min. Z našich se prosadil na 3.místo u mužů nad 35 let Pavel Mališ a stejné pořadí bral u mužů nad 45 let Michael Václavík. Závod žen se stal kořistí Ivety Raškové z USK Praha, která vylepšila traťový rekord na 35:13 min. Z našich žen doběhla druhá Verča Siebeltová a třetí Kača Klepáčová. Všem blahopřejeme. Kompletní výsledky jsou přiloženy - Paskovská devítka 2022 výsledky