30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

O nás > Aktuality > Stříbro Aničky Václavíkové

Stříbro Aničky Václavíkové

Za nádherného počasí a v krásném prostředí zámeckého parku ve Slavkově u Brna proběhlo Mistrovství České republiky v přespolním běhu žactva a dorostu. Další vynikající úspěch si připsala Anička Václavíková, která si po skvělém výkonu doběhla v čase 10:54 min. na tříkilometrové trati pro druhé místo a stříbrnou medaili mezi staršími žačkami! Mezi stovkou děvčat se neztratily ani další naše holky. Na 30.místě doběhla Aneta Zahradníková 12:23 min, 38. Eliška Kokořová 12:36 mi, 56. Lucka Jurošová 13:02 min. Svou příslušnost do české žákovské běžecké špičky potvrdil Vojta Šelong. Postupně se propracovával dopředu a nakonec z toho bylo výborné 8.místo za 10:28 min. Pěkným 31.místem mezi 85 běžci ho doplnil Šimon Václavík. Velice dobře si vedli i další naši. V dorostenkách doběhla na 12.místě Barča Bystřičanová, mezi dorostenci byl 23.Jakub Škapa. Stejné místo vybojovala v mladších žákyních Laura Majkráková, 38. doběhla Johanka Münsterová a 82.Laura Kožuchová. Mladších žaček běželo 107! Mezi mladšími žáky doběhl 41. Michal Olejníček a 69. Kryštof Holub. Výborně si naši vedli i ve vložených závodech přípravek. Kika Uhrová vybojovala 2.místo, na 9.místě finišovala Sabča Jurošová a na 17.Adélka Moškořová. Klukům z přípravky těsně utekly stupně vítězů. 4.skončil Vašek Šodek a 5.Matyáš Bernatík. Všem blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci!