5
Drobečková navigace

O nás > Aktuality > Skvělé štafety přípravek v Krnově

Skvělé štafety přípravek v Krnově

V Krnově se konalo další kolo soutěží družstev přípravky a minipřípravky. Na programu byly štafety a naši nejmladší atleti si vedli skvěle. Rozdělovalo se šestnáct sad medailí a naši vybojovali devět zlatých, tři stříbrné a 2 bronzové medaile! Děvčata z přípravky vyhrála štafety 4x 60 m překážek, 4x 200 m i 400-300-200-100 m a stejný kousek se povedl i klukům. Holky přidaly navíc bronz v nejdelší štafetě, když se na stupně vítězů prosadila i naše druhá štafeta. Děvčátka z minipřípravky vyhrála 4x 60 m překážek a 4x 200 m, stříbro cinklo ve štafetě 400-300-200-100 m a bronz na 4x60 m. Kluci vyhráli 4x200 m a druhá místa vybojovali na 4x 60 m překážek a 400-300-200-100 m. Ani obrovská bojovnost a tyto skvělé výsledky však bohužel nestačili na početnější týmy soupeřů. Všechna družstva nakonec obsadila druhá místa. V přípravce nestačila děvčata na Kopřivnici, kluci na Vítkovice, v minipřípravce podlehly holky Porubě a kluci Krnovu. Snad na další kolo dorazí všichni atleti a opět budeme slavit vítězství. Každopádně všem, co do Krnova vyrazili, patři velké poděkování za perfektní výkony a reprezentaci oddílu!!