První kolo Krajského přeboru družstev přípravek proběhlo v Třinci. Připraven byl netradiční atletický biatlon dvou a tříčlenných hlídek a našich sedmdesát malých atletů si vedlo výborně. V minipřípravce mezi chlapci zvítězila trojice Maxim Chvostek, Matyáš Klus, Matyáš Strnad, stříbro brali Patrik Packun a Matěj Mališ. Mezi děvčaty si doběhla pro bronz Hana Benešová, Olivie Nebi Funioková a Antonie Petrová. V přípravce vyhrála chlapce trojice Filip Mach, Jakub Mojžíšek a Vojta Švrček. Děvčata brala dokonce první dvě místa. Zlato Eliška Benešová, Marie Ehlerová, Elissa King a stříbro Tereza Cudráková, Anežka Hořáková a Klaudie Vlčková. Ale uznání zaslouží úplně všichni, protože jak chlapci, tak děvčata se stali celkovými vítězi. Velká pochvala pro všechny!!
Na příkopě 1159, 738 01 Frýdek-Místek
IČ: 00495824
č.účtu: 150504124/0300