30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

O nás > Aktuality > Předvánoční běh na sněhu

Předvánoční běh na sněhu

V areálu stadiónu se konal 39.ročník Předvánočního běhu. Na náročné, zasněžené trati se za mrazivého počasí sešlo 157 běžců. Nejprve běhala mládež a vítězství vybojovali Tereza Cudráková a Eliáš Mika /benjamínci/, Lucia Tulinská a Matyáš Nábělek /mini/, Kika Uhrová a Matyáš Bernatík /přípravka/, Johana Münsterová a Michal Olejníček /mladší žactvo/, Anna Václavíková a Vojta Šelong /starší žactvo/, Markéta Laciková a Ondra Kotásek /dorost/. Následně vyběhly ženy a na trati 3 km zvítězila Katka Krtková, po nich vyběhla na 6 km třicítka mužů a zde byl nejlepší Jan Hlavatík, před Krysem Zahrajem a Pavlem Říhou. Předvánoční běh dal letos všem zabrat. Pořadatelům s odklízením hor sněhu, běžcům potom náročným povrchem trati. Ale všichni to zvládli na jedničku a zaslouží obrovské uznání! Odměnou byly medaile, vánoční ceny v tombole, voňavý svařáček, super cukroví a hlavně proběhnutí s kamarády :-) Výsledky jsou přiloženy - Předvánoční běh 2022 výsledky