Za úmorného vedra se konalo v Uherském Hradišti Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva. Našim atletům se dařilo, když vybojovali 3 zlaté, 1 stříbrnou a 2 bronzové medaile. O nejhodnotnější výkon se postaral v běhu na 1500 m překážek Vašek Šodek. Suverénně vyhrál a navíc zaběhl skvělý oddílový rekord 4:35.18 min. a jasně vévodí letošním českým tabulkám. Hned dvě zlata vybojovala Valča Kubulusová. Kladivo ovládla v novém osobáku 42.17 m a vrh koulí výkonem 11.63 m. Naty Cudráková si na 800 m vylepšila venkovní maximum na 2:20.77 min. a brala stříbrnou medaili. Pro bronz si na 1500 m doběhla Laura Javůrková obrovským zlepšením osobního maxima na 5:06.23 min. Druhý bronz vybojovala v chůzi na 3000 m Melanie Macháčová za 19:29.70 min. Ale k vidění byly i další výborné výkony našich. Štafetě děvčat na 4x300 m ve složení Klose, Moškořová, Javůrková, Cudráková těsně unikl bronz, když časem 3:01.34 min. skončily na 4.místě. 5.místo bral Jan Čempel v oštěpu 46.76 m PB., 6. Naty Machová na 1500 m 5:35.56 min. 9.Tomáš Benek na 800 m 2:20.77 min., 9.Laura Gongolová oštěp 29.72 m a dvě 10.místa vybojoval Filip Žilinský koule 10.34 m a kladivo 20.63 m. Všem blahopřejeme .
Na příkopě 1159, 738 01 Frýdek-Místek
IČ: 00495824
č.účtu: 150504124/0300