Přípravka vítězí v Krajském přeboru

09.10.2012 21:00

Krajský přebor družstev přípravek zná své vítěze a stalo se jím naše družstvo. To se skládalo z deseti dívek a deseti chlapců a nejmenší atleti si pověsili na krk zlaté medaile. Rovněž v posledním kole na domácím stadiónu dokázali naši zvítězit a potvrdili svou letošní suverenitu. Vyhráli s obrovským náskokem před Třincem a Opavou. V posledním kole se nejvíce  prosadila Eliška Kopcová, která zvítězila v běhu na 800 m v čase 2:48.13 min a v míčku výkonem 40.74 m. Ještě byla členkou vítězné štafety 4x 60 m ve složení Kopcová, Legerská, Dorotík, L.Skotnica. V míčku chlapců vyhrál Šimon Skuplík, který hodil 45.07 m. Druhá místa přidali Lukáš Skotnica na 300 m za 49.49 s, na stejné trati Jana Swierkošová 52.13 s a na 150 m Adéla Lojkásková v čase 23.58 s. Bronzové medaile vybojoval Lukáš Skotnica v dálce 3.89 m, hned dvě Adam Dokoupil v běhu na 150  m za 23.68 s a na 300 m za 55.26 s. Z děvčat doběhla na bronzové příčce Adéla Legerská na 60 m za 9.24 s a na 150 m za 23.79 s. Našim nejmladším blahopřejeme. Kompletní výsledky jsou v příloze KP MSK pripravek 7.kolo vysledky.xls (59 kB) Fotografie naleznete na adrese http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Pripravka_Krajsky_prebor_2012_7.kolo_FM/