Ve Zlíně pod taktovkou našich

20.10.2013 14:22

Ve Zlíně proběhl již 66.ročník Běhu Zlínem. Nutno říct, že se pořadatelé nestačili divit a komentátor akce to jasně doložil větou: "Na startu je Slezan Frýdek-Místek, takže o vítězi je rozhodnuto". Kde totiž nastoupili naši běžci, tam zvítězili. Celkem jsme přivezli 7 vítězství a 2 druhá místa. Vše začala Žaneta Juřičná, která jasně vyhrála běh přípravek na 400 m. Na stejné trati nedal nikomu šanci Lukáš Vlk v předžactvu. Na mladší žákyně čekalo 1350 metrů a od startu do cíle udávala tempo Eliška Kopcová a s přehledem zvítězila. Tomáš Szymala v mladších žácích počkal do druhé části závodu a o svém vítězství rozhodl v závěrečných metrech. Ve starších žákyních zvítězila s náskokem Petra Pavlásková a druhým místem ji doplnila Katka Krtková. Na starší žáky už čekaly dva okruhy, tedy 2.6 km a s obrovským náskokem vyhrál Jan  Tesarčík. Stejnou trať absolvovaly také dorostenky a vyhrála Katka Siebeltová před Natálií Závorkovou. Veronika Siebeltová si vyzkoušela závod žen a v silné konkurenci doběhla na 5.místě. Všem našim blahopřejeme a děkujeme za výbornou reprezentaci. Jen ty rozhovory s komentátorem závodu bude třeba vylepšit :-) Fotografie zde http://atletikafm.rajce.idnes.cz/Beh_Zlinem_2013/